114 Romanya – İsviçre iddaa tahmini

0

15 Haziran Çarşamba maçlarından Euro 2016 maçlarına tek tek bakalım. Günün maçlarından Romanya – İsviçre maçını Mehmet Kudal sizler için yorumladı. Her gün kazandıran maç yorumları, iddaa tahminleri ve banko maçlar Günün Kuponu sitenizde.. Siz de her gün sitemizi takip ederek kazanmaya devam edebilirsiniz.

114 Romanya – İsviçre

EURO 2016 A Grubunda 2. maçlar başlıyor.

Turnuvaya yakıştıramadığım ekiplerden biri olan Romanya ilk maçta Fransa’ya 2-1 mağlup oldu. En büyük ümitlerinin Türkiye’de Anadolu takımlarından birinde forma giyen Stancu olması durumu özetliyor. İlk maçta Fransa’nın oyun içinde çok kötü olduğu dakikaları iyi değerlendiren Romanya ; penaltıdanda olsa bir gol atmayı başardı. Bildiğiniz üzere turnuvada atılan her golün önemi büyük.

İsviçre ise ilk maçta Arnavutluk’u 1-0 mağlup etti. Öyle bir maçtı ki bir Arnavutluk %100’lük gol kaçırıyor dönen topta İsviçre gol kaçırıyor. Maçın 1-0’lık skorla bitmesi mucizeydi. İşin açıkçası İsviçre’nin Arnavutluk gibi hücum sıkıntısı olan bir takıma bu kadar fazla gol şansı vermesi bende büyük soru işaretlerine yol açtı.

İsviçre kazanıp bir üst turu garantilemek ister,Romanya ise kaybedip işi kumara bırakmak istemez. İki ekibin gol bulacağı 1-1 veya 2-1’lik bir skor bekliyorum. Dolayısıyla 2-3 gol tercihi de makul.

CEVAP VER