105 Türkiye – Hırvatistan iddaa tahmini

0

Milli Takım Euro 2016’da ilk sınavına çıkıyor. Mehmet Kudal bu zorlu maçı sizin için yorumladı. 12.06.2016 Pazar günü maç yorumları.. Hazır kuponlar ile sizlere kazandıran sitemizde her gün banko maçlar ve iddaa tahminleri de yer alıyor.. Kaçırmayın!

105 Türkiye – Hırvatistan

EURO 2016 D Grubunda ilk maçımıza çıkıyoruz.

Milli takımların hepsini süzdüğümüz zaman milli takımımızın parıl parıl parladğını görmekteyiz. Tarihimizde ki en iyi jenerasyon demek bile mümkün. Türkiye milli takımı bu turnuvada en kötü yarı final görmelidir. Öyle bir hava yaratıyorlar ki gruptan çıkmamız dahi çok büyük bir başarı olacak. Geçiniz bu işleri. Milli takımda en noksan en korkutucu yer stoper bölgesi. Oda tamamen Fatih Terim’in işgüzarlığından ötürü. Ersan Adem Gülüm ve Ömer Toprak gibi kaplanların,panterlerin dururken onları kadroya almıyorsun sen gidip asıl mevkisi stoper olmayan adamlardan stoper oynamasını bekliyorsun. Vallahi pes. Hakan Balta ve Topal ikilisi yürekleriyle oynayacakları için mevki becerisi açığını kapatmaları mümkün.

Hırvatistan tarihimizde en çok karşılaştığımız ülkelerden biri. Yıllardır aynılar. Tam bir kapalı kutu ne yapacakları belirsiz… Top çevirirlerken bir bakmışsınız gol atmışlar. Rakip takımı uyutarak kazanan bir gelenekleri var. Srna gibi üst düzey ayaklara sahip olan bir kaptana sahip olmarıda avantaj. Srna gerçekten şarap yakıştırması yapılabilecek bir futbolcu. Seneler ondan hiçbir şey götürmüyor. Mandzukic’te bizim stoperlerin arasına girip ortalığı karıştıracaktır. Balta ve Topal ikilisi hataya müsait oldukları için penaltı kazanmaları içten bile değil.

Milli takımımızın yenilmeyeceği kanaatindeyim. Ayrıca 90 dakika içerisinde penaltı düdüğünün çalacağı kanısındayım.

Tahmin: 10 çifte

CEVAP VER