102 Herta Berlin – Hannover İddaa Tahmini

0

Bundesliga maç yorumları ve iddaa tahminleri ile Günün Kuponu sitemizde Almanya Ligi maç tahminlerini bulabilirsiniz. 8 nisan Cuma banko maçlar.. Hazır Kuponlar ile kazandıran gununkuponu.net sitemizi takip ederek kazanabilirsiniz. 102 Herta Berlin – Hannover Maçı Yorumu !

102 Herta Berlin – Hannover 

Hannover’de 3-0’lık Hamburg Yenilgisi Sonrası Teknik Direktör Schaaf ile yollar ayrıldı, Yeşil-Siyahlı ekibin yöneticilerinden Martin Bader, bu kararın kolay verilmediğini belirterek, Schaaf’ın ekibiyle olumlu sonuçlar almak için tüm imkanları kullandığını ancak başarılı olmadığını dile getirdi. Bader, 11 maçta alınan 10’uncu mağlubiyetten sonra teknik direktör değişikliğine gidilmesi kararı verildiğini kaydetti. Hannover 96’nın başında geçici olarak 19 yaş altı takımının teknik direktörü Daniel Stendel’in yöneteceği bildirildi. Herta berlin ise geçtiğimiz hafta gladbach deplasmanında farklı bir yenilgi aldı, bunu normal karşılamak gerekiyor zira 2’inci golden sonrada demoralize oldular ve sezon boyu gösterdikleri efor ile fiziken bir düşüş yaşadılar, şimdi hannover karşısında telafi etmeleri mümkün, zira kadro ve kalite anlamında ligin çok altında olan rakiplerinin asıl sorunu teknik direktörden kaynaklanmıyor.. Herta berlin kazanıp 3’üncülükteki yerini koruyacaktır..

Tahmin; Herta Berlin Kazanır

Muhtemel 11’ler

Herta Berlin: Jarstein – Weiser, S. Langkamp, Stark, Plattenhardt – Lustenberger, Skjelbred – Haraguchi, Darida, Kalou – Ibisevic

Hannover; Zieler – H. Sakai, Milosevic, C. Schulz, Sorg – Schmiedebach, Hoffmann – Karaman, Kiyotake, Bech – A. Sobiech


CEVAP VER