101 Antalyaspor – Akhisar Bld. İddaa Tahmini

0

23 Eylül Cuma banko iddaa tahminleri ve maç yorumlarına 101 kodlu Antalyaspor – Akhisar Bld maçıyla devam ediyoruz. Her gün kazandıran banko maçlar ve banko kuponlar ile birlikte iddaa tahminleri ve hazır kuponlarımızla da sizlere yüksek kazanç sağlıyoruz. Misli kuponlarımızın yanı sıra yüksek oranlı öğrenci dostu kuponlarımızı da kaçırmayın! İddaa’da kazandıran site Günün Kuponu!

101 Antalyaspor – Akhisar Bld.

Sezona iyi başlayamayan Antalyaspor’da birde hafta arası eto depremi yaşandı ve yıldız oyuncu kadro dışı kaldı.. Akhisar’da tolunay Kafkas ile 2 maçtada kötü bir görüntü çizdi, bu mücadelede Antalyaspor’da bir stres ve baskı hakim, ayrıca onların savunma zaafından da faydalanabilirler, Antalyaspor’da artık kazanmak için risk alacak, Bu mücadelede karşılıklı olarak fileler havalanabilir..

Tahmin: Kg-Var

Maçı Canlı izle; http://www.bipspor.net

  • İki takım arasında Antalyaspor takımının sahasında oynanan son 3 maçın 2 tanesini Antalyaspor kazanırken 1 maç berabere bitti.
  • Bu 3 maçın 2 tanesi 2.5 gol üstü biterken, 1 maç ise 2.5 gol altı bitti.
  • Antalyaspor takımının sahasında iki takım arasında oynanan son 3 maçın 2 tanesinde karşılıklı gol oldu, 1 maçta karşılıklı gol olmadı.

Cuma iddaa tahminleri ve maç yorumları ile iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. Çarşamba hazır kuponlarımızı ve 2000 misli kuponumuzu kaçırmayın.

CEVAP VER