10 Mart Perşembe 2016 Günün Kuponu

0

10 Mart 2016 UEFA Avrupa Ligi ikilisini sizlerle paylaşıyorum.. Bildiğiniz üzere Tek maç var iki tane ve bunlarla kombine yaparak ikili kombineler de yapabiliyoruz. 10 Mart Perşembe günün kuponu ile paranızı en az ikiye katlamayı hedefliyoruz. Her gün hazır kuponlar ve banko maçlar sitemizde yer almaktadır!

10 Mart Perşembe 2016 Günün Kuponu

481 Shakhtar Donet – Anderlecht Maç Sonucu – 1 Oran: 1.50
488 Liverpool – Manchester Utd Maç Sonucu – 1 Oran: 1.85
Maks. Oran : 2.78

Maçlara kısa kısa yorumlar..

488 Liverpool – Manu maç yorumu; İki İspanyol’un eşleştiği gecede İngilizler boş durur mu? İşte lig kalitesi burda ortaya çıkıyor. Avrupa Kupaları’nda sona yaklaştıkça kaliteli liglerden gelen ekipler yavaş yavaş birbirlerine rastlamaya başladı ve gecenin belki de en heyecanlı maçında Liverpool, ezeli rakibi Manchester United’ı evinde konuk edecek. Taraf bahsinde, yakın tarihte kendi evinde Manchester’a 1-0 yenilen Liverpool’u şanslı görsem de toplam gol sayısı 2-3 bana daha mantıklı bir seçenek olarak geliyor.

481 Shakhtar Donetsk – Anderlecht maç yorumu; Lucescu yine yaptı yapacağını ve Schalke ile oynanan rövanş maçında herkesi şaşırttı. 3 aydır resmi maç yapmayan takım Schalke ile evinde oynadığı ilk maçta çok zorlanmış ve maç 0-0 sona ermişti. Herkes Schalke’nin Almanya’da fişi çekmesini bekliyordu ki Lucescu’nun takımı resmen şapkadan tavşan çıkardı ve maçı 3-0 kazandı. Ukrayna ligi başladı. Yani takım 3-4 hafta öncesine göre çok daha iyi durumda. Anderlecht’in Shakhtar’a direnebileceğini hiç sanmıyorum. Düz Shakhtar galibiyetine çok güveniyorum. Risk almak isteyenler handikaplı 1 deneyebilir.

CEVAP VER