08.04.2016 Cuma NBA iddaa Kuponu

0

NBA Kuponlarında kazandırmaya devam ediyoruz.. NBA özel maç tahminleri ve hazır kuponlarda başarı sağladık. Günün maçlarını sizler için yorumladık. Günün maçlarına özel analizler ve iddaa tahminleri Günün Kuponu sitenizde!

08.04.2016 Cuma NBA iddaa Kuponu

544 Racing Club- Deportivo Cali Karşılıklı Gol Var 1.85
541 Boca Juniors – Bolivar 1 1.10
974 Sacramento – Minnesota 2/2 2.25

Oran: 4.58

966 Atlanta – Toronto MS X (13.00)
Atlanta üst üste 10 maçta 9 galibiyet aldıktan sonra Doğu’nun ilk 2 sırasındaki takımlara kaybetmişti. Son maçta ise sahalarında Phoenix’i üçüncü çeyrekte 13 sayı geride oldukları maçı devirdiler. Millsap, kariyerinin ikinci triple-double’ını kaçırdı. Teague formda. Son dönemde rakipleri çok fazla top kaybına zorluyorlar. Sahalarında son 10 maçta 8 galibiyet aldılar. Bu 10 maçın 9’unda normal sürede 100 sayı yemediler.

Toronto üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet aldıktan sonra son 4 maçta 3 galibiyet aldı. Kalan dönemde birinci sırayı Cleveland’dan almaları pek mümkün gözükmüyor. Son 3 maçta 100’ü bulamadılar. DeRozan formda. San Antonio maçında DeRozan ile Lowery’yi dinlendirmişlerdi ve son maçta kaldıkları yerden devam edip kazandılar. Son 5 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldılar. Carroll’ın sezonun son maçlarında dönme ihtimali var.

İki takım playoff’da Doğu yarı finalinde karşı karşıya gelebilir. İki takım arasında oynanan son 8 maçın 7’sini Toronto kazandı. Bu sezon oynanan 3 maçta da Atlanta 98 sayıya ulaşamadı ve kaybetti. Toronto rakibine karşı 15 senedir bir sezon içinde oynadığı tüm maçları kazanamamıştı. Çekişmeli bir maç olacağını tahmin ediyorum.

973 Miami – Chicago MS 1
Miami üst üste 3 maçta 2 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta Detroit’i farklı geçti. Dragic iyi bir maç çıkardı. Wade 2 maç sonra döndü. Whiteside istikrarlı performansını sürdürüyor. Tabi sakatlık probleminden dün antrenmana çıkamadı ve bu maçta durumu belirsiz. Sahalarında son 9 maçta 8 galibiyet aldılar. Son 6 iç saha maçında 112 sayı ortalaması yakaladılar. Playoff’da saha avantajına sahip olmayı hedefliyorlar.

Chicago arka arkaya galibiyetlerin ardından son 3 maçta 2 mağlubiyet aldı. Bu mağlubiyetlerden biri direk olarak yarıştıkları Detroit karşısındaydı. Son maçta ise eksikleri olan Memphis deplasmanında farklı kaybedip playoff şansını zora soktular. Çok fazla top kaybı yapıp rakibin fazla kolay sayı bulmasına sebep oldular. Rose 2 maç sonra döndü ve kötü bir maç çıkardı. Deplasmanda üst üste 12 maçta 11 mağlubiyet aldıktan sonra 3 maçlık galibiyet serisi yakalamışlardı ama o da son buldu. Son 7 deplasman maçında 104 sayıya ulaşamadılar. Gibson’ın oynama durumu zor gözüküyor. Mirotic formda.

İki takım arasında bu sezon oynaann 3 maçı da Miami kazandı. İki takımın geçen ay Miami’deki maçını salonda izlemiştim. Zaten o maçta Miami, lig tarihinde 18 senedir bir takımın oynadığı en yüksek yüzde ve kulüp tarihi olan yüzde ile oynayıp 129-111 kazanmıştı. Miami’nin kazanmasını bekliyorum.

CEVAP VER