04.04.2016 Pazartesi Günün iddaa Kuponu

0

4 Nisan Pazartesi gününe özel iddaa kuponu hazırladık.. Maç pek yok bu nedenle biraz zorlama kupon oldu.. 9 oranlı kupon ile sizlere kazandırmaya çalışacağız.. Hazır Kuponlar ve banko maçlar her gün gununkuponu.net’te.. Kupon yapmadan önce sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

04.04.2016 Pazartesi Günün iddaa Kuponu

4-nisan-iddaa

154  Rizespor – Kayserispor

Eskişehir’in Galatasaray’ı yendiği hafta Rize-Kayseri maçı daha da önem kazandı. Ev sahisbi kazanarak düşme hatttıyla bağını koparmak, konuk ekip de aynı şekilde kazanıp Eskişehir’le arasındaki farkı yeniden 5’e çıkarmak amacında. Ancak Kayseri’de sıkıntı büyük. Orta sahada Ömer ve Deniz cezalı, Samba Sow sakat. Forvetler Derley veTighadouini’nin sakatlıkları sürüyor. Rize’de de Kweuke yok. İki takımda da forvet olarak sıkıntılar var.. Maçta Rizespor öne duruyor ancak KG Yok da bana mantıklı geldi. 1.80 oran da cidden sağlam.. Denenebilir.

156 Levante – Sporting Gijon

Düşme hattında 6 puanlık maç! İki takımı bu kötü durumlara iten sebeplerin başında çok pozisyon vermeleri geliyor. Yalnız hücum açısından aynısını söyleyemeyiz. Levante’de Rossi, Deyverson, Morales, Verdu, Verza, S.Gijon’da ise Sanabria, Carlos Castro, Haliloviç ve Ndi gibi ofansif açıdan çok yetenekli isimler var. Ayrıca her iki ekip de iyi kontra yapabiliyor. S.Gijon, taraftar desteğiyle üzerine gelecek Levante’yi gafil avlayabilir. Ama daha banko seçim ‘2.5 üstü’ ile ‘KG var’.

155 Kasımpaşa – Beşiktaş

Beşiktaş’ın, Antalya önündeki temposuz futbolunu sorun etmiyorum. Çünkü Trabzon dönüşüydü, anlayışla karşılanabilir. Onlar adına en büyük problem, Gökhan’nın ardından Quaresma’nın da olmaması. Portekizli son dönemde fark yaratıyordu. Diğer taraftan Kasımpaşa adına milli ara, toparlanmak için fırsattı. Yalnız sürekli yerleşme sıkıntısı çeken savunmayı ne derece toparladılar bilemiyorum. Ligin ilk yarısındaki gibi gollü bir maç izleriz.

622 Mordovia Saransk – Krylya Sovietov

Düşme tehlikesini hisseden iki ekibin de ofansif anlamda ciddi problemler yaşadığını belirtelim. Bu maçta da riskten uzak, tempo yönünden de seyir zevki düşük bir karşılaşma beklediğimi söyleyebilirim. Fazla gol beklemiyorum. Baraj da aşılmayacaktır.

CEVAP VER