01.06.2016 Çarşamba Banko iddaa Kuponu

1

Mehmet Kudal’dan 1 Haziran Çarşamba gününe özel banko kupon! Kazandıran kuponlarla sizlere her gün yardımcı olan Günün Kuponu sitesini takip ederek siz de kazanın! 1 Haziran Çarşamba iddaa tahminleri ve maç yorumları ile gununkuponu.net yine kazandırmaya devam ediyor. Hazır kuponlar ve iddaa kuponları ile fark yaratan tek site!

01.06.2016 Çarşamba Banko iddaa Kuponu

1-haziran-banko-kupon

Belçika – Finlandiya

Belçika bence Avrupa Şampiyonası’nda yine hayal kırıklığı yaratacak. Evet, kadroları kağıt üzerinde iyi ama tam anlamıyla `takım’ olduklarını düşünmüyorum. Bu kadar çok yıldız bir arada toplanınca paylaşımda sıkıntı yaşanıyor. Zayıf gruptan çıktıktan sonra Portekiz’e yenilmişlerdi, İsviçre önünde de düşünülen seviyenin uzağındalardı. Bir kere kolay gol yiyorlar, forvetleri Lukaku da üst seviye golcü değil. Bu da Hazard, De Bruyne tarzında yeteneklerin olması gerektiği kadar katkıda bulunmasını engelliyor. Finlandiya gibi çok zayıf bir takımı farklı geçerler fakat dediğim gibi finallerde işleri zor.

Norveç – İzlanda

Yaşattığı büyük hayal kırıklığının ardından yeniden yapılanmaya giden Norveç’te kadro silbaştan… Tam 10 futbolcu ilk ya da ikinci kez çağırıldı. Ellerinde çift haneli sayılarda milli olan 11 isim var ki, onların çoğu da hiçbir zaman as kadroda düşünülmemişti. İzlanda’da durum farklı. Turnuvaya katılacaklar ve ilk hazırlık maçına çıkacaklar. Dolayısıyla onlardan ciddiyet bekliyorum. Lehine bahislere verilen oranlar yeterli.

1 YORUM

CEVAP VER