01.04.2016 Cuma Almanya Ligi kuponu

0

01 Nisan Cuma günü Almanya Ligine özel iddaa kuponu.. Almanya’da Günün maçlarına özel kupon yaptık.. Oranı düşen maçlar ile birlikte size özel analizler sonucu ortaya çıkan maçlara bahisler hazırladık.. 01.04.2016 Perşembe Almanya Ligi maçlarına özel analizler.

01.04.2016 Cuma Günün Almanya Ligi kuponu

Ekran Alıntısı

173 Braunschweig – Paderborn

Kümede kalma mücadelesi veren Paderborn çok kritik bir maça çıkıyor, Nitekim yeni hocaları rene müller ile daha iyi bir futbol sergilemeye başladılar, Braunschweig’in ligde iddası kalmadı ayrıyaten takımın beyni Adam Matuszczyk cezalı.. Paderborn’un kaybetmeyeceğini düşünüyoruz..

101 Bayer Leverkusen – Wolfsburg

İddaa bu maçın kg-var oranını 1.95 olarak belirledi, muhtemel ters açılmış bir oran ancak henüz düzeltilmemeside bize ayrı bir fırsat sunuyor, nitekim aralarında son 10 maçda karşılıklı goller olup, gollü geçtiği gibi iki takımda avrupa kupalarına katılmak için kazanmak zorunda.. Biz yine iki takımında fileleri havalandıracağını düşünüyoruz..

175 St.Pauli – Union Berlin

St.pauli’nin 3’üncülük için şansı azalsada sonuna kadar bunu zorlayacaklar ve sahalarında kayıp yapmamaları gereken bir maça çıkıyorlar, union berlin ise gollü mücadelere imza atıyor, ofansif anlamda takım pozisyon üretme sıkıntısı yaşamıyor, bunun yanı sıra iki takımında önemli savunmacıları yok.. Bu Mücadelede 2.5 gol barajının aşılmasını bekliyoruz..

CEVAP VER